Szeretettel köszöntelek a Mikroszkóp klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz az érdekfeszítő tartalmakhoz. Sőt, te magad is színesebbé teheted a klubot: írhatsz blogot, hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket - csak bátran!
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Mikroszkóp klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Mikroszkóp klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz az érdekfeszítő tartalmakhoz. Sőt, te magad is színesebbé teheted a klubot: írhatsz blogot, hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket - csak bátran!
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Mikroszkóp klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Mikroszkóp klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz az érdekfeszítő tartalmakhoz. Sőt, te magad is színesebbé teheted a klubot: írhatsz blogot, hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket - csak bátran!
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Mikroszkóp klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Mikroszkóp klub közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz az érdekfeszítő tartalmakhoz. Sőt, te magad is színesebbé teheted a klubot: írhatsz blogot, hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz képeket - csak bátran!
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Mikroszkóp klub vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát Várda Ernák indította 5 éve
Üdv!
Vettem használtan egy Zeiss mikroszkópot, elég szép állapotban, azonban a finombeállító csavart hiába tekerem, nem mozdul. Reménykedtem benne, hogy csak túlságosan bekövült a zsír és valaki megerőltette, aminek következtében elengedett a tengely, ezért nekiálltam szétszedni.
Sajnos azonban egy fokon megállt a tudományom, nem tudom, hogy szedjem szét. Leszereltem minden felesleges alkatrészt, a kondenzor tartót, talpat, tárgyasztalt, stb. már csak a finombeállító sínje van rajta. Nem látom, hogy máshonnan is hozzá lehetne férni, arra tudok csak gondolni, hogy le kellene tudjam húzni róla, de meg sem mozdul. Ötlete van valakinek?
Előre is köszi a segítséget!
Hozzászólások eddig: 3
Várda Ernák üzente 5 éve
Várda Ernák üzente 5 éve
még néhány kép a blokkról:
Várda Ernák üzente 5 éve
Csatolok képeket a mikroszkópról, illetve az alkatrészről, amivel elakadtam.
POkerscript LLC 1 napja új blogbejegyzést írt: What Questions Should You Ask a Poker Software Vendor?
Miller Eric 2 napja új blogbejegyzést írt: Faster Global Trade Operations with Reliable Classification and Compliance Support
Miller Eric 2 napja új blogbejegyzést írt: Quality Assurance Testing Services: Building Reliable Software That Users Trust
dave garcia új fórumtémát indított: Online kaszino
pulibety enilink 4 napja új blogbejegyzést írt: Exploring Research-Based Approaches for Recovery, Wellness, and Scientific Progress
Dime siuss írta 5 napja a(z) What mobile gaming articles are the most interesting? fórumtémában:
I highly recommend Bestcasinostreamers to...
Sanct Sanctuari új fórumtémát indított: What mobile gaming articles are the most interesting?
Dime siuss írta 1 hete a(z) Streamers fórumtémában:
Έψαχνα για πολύ καιρό έναν ...
Sanct Sanctuari új fórumtémát indított: Streamers
Explainers Creamy Animation 1 hete új blogbejegyzést írt: How Artificial Intelligence Is Transforming Arabic Search Engine Optimization
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás